פרקט עץ

פרקט עץ מלא – רצפה איכותית לכל החיים.

פרקט אמיתי, הוא פרקט העשוי מעץ מלא ואיכותי. פרקט עץ הפך בימינו לחלק בלתי נפרד מעיצוב פנים יוקרתי לבית. אנחנו בשילת עיצובים, מציגים את המבחר הגדול ביותר של דוגמאות פרקט עץ בארץ, עם מחיר ללא תחרות!

בניגוד לחנות פרקטים סטנדרטית שלא מתמחה בפרקטי עץ, ומציעה לכם בין 5 ל-10 דגמים, אצלינו תמצאו מבחר של מעל 60 (!) דגמים שונים של פרקט עץ אלון או סוגים נוספים איכותיים, ממיטב המותגים המובילים בעולם, כולל Haro, המותג הגרמני המוביל בתחום הפרקטים באיכות ובעמידות.

בעבר, התקנת פרקט עץ כללה שימוש נרחב בדבקים בחוזק תעשייתי, דבר שהכביד את עלות ההתקנה, וכן גרמה נזק לריצוף שעליו היא מותקנת. עפ השנים והטכנולוגיה הבעיה הזו נפתרה, וכיום ניתן להתקין פרקטים מעץ על הריצוף הקיים ללא שימוש בדבק, ולחסוך בצורה משמעותית בעלויות ההתקנה.

פרקט עץ מלא נשאר לכל החיים!

פרקט עץ מלא הוא פריט שקיים במגוון בתים באירופה, בזכות יכולות הבידוד שלו. בשנים האחרונות ניתן לראות שסוג הפרקט הזה מתחיל להיכנס לבתים רבים, כחלק מתוכנית עיצובית מודרנית. היתרון פרקט זה הוא שהרכישה היא  לכל החיים – וניתן לחדש את הפרקט ולתקן פגמים ושריטות בכל זמן שתרצו, מה שאין כן בפרקט הלמינציה הנפוץ והזול יותר, שכאשר נפגם צריך להחליפו לגמרי.

התקשרו היום 050-6785526  לייעוץ חינם, או בקרו אותנו באולם התצוגה שלנו ברחוב הצורף באיזור התעשייה  חולון!